.: بزرگترین مركز دانلود :. tag:http://bistdl.mihanblog.com 2020-01-17T10:31:05+01:00 mihanblog.com Username/Password NOD32 Antivirus 2012-02-23T03:59:00+01:00 2012-02-23T03:59:00+01:00 tag:http://bistdl.mihanblog.com/post/77 mohammad sh یوزنیم و پسورد به تاریخ 15-04-2014

یوزنیم و پسورد به تاریخ 15-04-2014
]]>
دانلود (برنامه ضبط صدا) Adrosoft AD Audio Recorder 2.0 2011-09-12T05:52:34+01:00 2011-09-12T05:52:34+01:00 tag:http://bistdl.mihanblog.com/post/63 mohammad sh AD Audio Recorder نرم افزاری قدرتمند در زمینه ضبط صدا برای ویندوز می باشد. این برنامه می تواند به طور نرمال صداها را ضبط نماید. استفاده از نرم افزار بسیار ساده و دارای تنظیمات برای ضبط پارامترها نیز می باشد. این برنامه هر سیگنالی از کارت صدا را مانند اینترنت، صدای فیلم ها و موزیک های در حال پخش توسط مدیاپلیرها در فرمت MP3 و WAV ضبط می نماید. همچنین اجازه ذخیره نت ها را می دهد.

AD Audio Recorder نرم افزاری قدرتمند در زمینه ضبط صدا برای ویندوز می باشد.
این برنامه می تواند به طور نرمال صداها را ضبط نماید. استفاده از نرم افزار بسیار ساده و دارای تنظیمات برای ضبط پارامترها نیز می باشد.
این برنامه هر سیگنالی از کارت صدا را مانند اینترنت، صدای فیلم ها و موزیک های در حال پخش توسط مدیاپلیرها در فرمت MP3 و WAV ضبط می نماید. همچنین اجازه ذخیره نت ها را می دهد.
]]>
دانلود Beyluxe Messenger 0.4.3.1 2011-09-01T15:23:18+01:00 2011-09-01T15:23:18+01:00 tag:http://bistdl.mihanblog.com/post/87 mohammad sh نرم افزار مسنجر بیلوکس یک نرم افزار بسیار ساده و کاربردی برای چت کردن و استفاده از اتاق های گفتگو است. این نرم افزار فعلا همانند زمان ابتدای ورود نرم افزار مسنجر یاهو دارای طرفدارهای بسیاری است. اتاق های گفتگو در این نرم افزار دارای کاربران فارسی زبان بسیاری است و میتوان آن را جایگزین نرم افزار و اتاق های چت یاهو دانست. امیدواریم از دانلود رایگان این نرم افزار اینترنت لذت ببرید. در زیر امکانات این نرم افزار را برای شما لیست میکنیم. امکانات نرم افزار چت بیلوکس

نرم افزار مسنجر بیلوکس یک نرم افزار بسیار ساده و کاربردی برای چت کردن و استفاده از اتاق های گفتگو است. این نرم افزار فعلا همانند زمان ابتدای ورود نرم افزار مسنجر یاهو دارای طرفدارهای بسیاری است. اتاق های گفتگو در این نرم افزار دارای کاربران فارسی زبان بسیاری است و میتوان آن را جایگزین نرم افزار و اتاق های چت یاهو دانست. امیدواریم از دانلود رایگان این نرم افزار اینترنت لذت ببرید. در زیر امکانات این نرم افزار را برای شما لیست میکنیم.

امکانات نرم افزار چت بیلوکس

دارای امکان چت با صدا با کیفیت صدای عالی
دارای اتاق های گفتگو با امکان مدیریت کاربران
اتاق های گفتگوی شخصی
دارای چندین قالب ظاهری برای انواع سلیقه ها
قابلیت بستن نرم افزار و کار در محیط system tray
قابلیت مدیریت و ایجاد انواع اتاق های گفتگو
قابلیت دعوت کردن کاربران به اتاق های عمومی و خصوصی
قابلیت اضافه کردن کاربران به لیست دوستان و دسته بندی دوستان
قابلیت دریافه پیام خصوصی
چت تصویری با کیفیت فوق العاده
دارای آرشیو چت
قابلیت ارسال فایل برای دوستان
قابلیت ایجاد پروفایل برای نام کاربری خودتان
قابلیت بروزرسانی خودکار
قابلیت ارسال شکلک های یاهو و شکلک های جدید مسنجر بیلوکس
بازی های آنلاین بسیار جذاب
و امکانات بسیار دیگر که با بروزرسانی اضافه خواهند شد ]]>
دانلود Java Runtime Environment 1.7.0 2011-09-01T06:10:20+01:00 2011-09-01T06:10:20+01:00 tag:http://bistdl.mihanblog.com/post/91 mohammad sh امروزه بسیاری از شرکت های بزرگ و کوچک دنیا از زبان برنامه نویسی جاوا برای ساخت نرم افزارها و بازیهای خود استفاده می کنند. با نصب ماشین مجازی جاوا بر روی سیستم خود می توانید نرم افزار ها و یا برنامه هایی که بر پایه زبان برنامه نویسی جاوا نوشته شده اند را اجرا کنید. بیشترین کاربرد جاوا در اجرای بازی های آنلاین، چت با دیگر کاربران در محیط های گفتگویی که به زبان جاوا نوشته شده اند، دیدن تصاویر ۳D و … می باشد. بیشتر این نرم افزار ها و بازی ها نیز از داخل مرورگر ها قابل اجرا بوده و به اص

امروزه بسیاری از شرکت های بزرگ و کوچک دنیا از زبان برنامه نویسی جاوا برای ساخت نرم افزارها و بازیهای خود استفاده می کنند. با نصب ماشین مجازی جاوا بر روی سیستم خود می توانید نرم افزار ها و یا برنامه هایی که بر پایه زبان برنامه نویسی جاوا نوشته شده اند را اجرا کنید.
بیشترین کاربرد جاوا در اجرای بازی های آنلاین، چت با دیگر کاربران در محیط های گفتگویی که به زبان جاوا نوشته شده اند، دیدن تصاویر ۳D و … می باشد. بیشتر این نرم افزار ها و بازی ها نیز از داخل مرورگر ها قابل اجرا بوده و به اصطلاح “applets” و یا ریزبرنامه ها نامیده می شوند.
اما این هم نسخه ای جدید از موتور جاوا که در واقع امکان اجرای برنامه ها یا صفحات اینترنتی را که به نحوی از زبان برنامه نویسی جاوا استفاده می کنند را در ویندوز فراهم می کند. با نصب این برنامه یا پلاگین موتور جاوا به ویندوز اضافه می شود و در کلیه مرورگرها و برنامه ها این پلاگین اضافه شده و مورد استفاده قرار می گیرد. به علت محدودیت از طرف سایت جاوا برای دانلود این برنامه آن را در بخش دانلود قرار دادیم. این نسخه جدید و نسبت به نسخه قدیمی از حجم کمتری برخوردار است و در ویندوز ویستا نیز نصب می شود.

Java همچنین مستقل از سیستم عامل است. به این معنی که شما یک برنامه را یک بار می نویسید و این برنامه بر روی هر سیستم عاملی که ماشین مجازی جاوا (Java virtual machine) یا به اختصار JVM بر روی آن نصب باشد به همان شکل و بدون نیاز به هیچگونه تغییری قابل اجرا خواهد بود.
Java زبانی ساده، کاملا شی گرا، با امنیت بالا و دارای امکانات چندبندی (Multi-threading) است. از نگارش۲/۱ به بعد ابزارهای Swing، جاوا را به زبانی آسان و جذاب برای ایجاد یک GUL کاربر پسند تبدیل کرده اند. از نقطه نظر دیگر می توان گفت: که جاوا یک زبان مستقل از سیستم عامل نیست بلکه همانند یک سیستم عامل مستقل و کوچک عمل می کند. همان طور که درWindows زبان های برنامه نویسی امکان اجرا در بستر (Platform) مربوط به Windows/Intel را دارند، برنامه های جاوا امکان اجرا در Java/JVM را دارند. و همانند Windows جاوا هم یک بستر نرم افزاری، تجاری و منحصر به یک شرکت است.

]]>
دانلود PORTABLE EASY CHESS 2.0 2010-12-09T12:18:38+01:00 2010-12-09T12:18:38+01:00 tag:http://bistdl.mihanblog.com/post/90 mohammad sh بازی فکری شطرنج به صورت پرتابل با نام PORTABLE EASY CHESS 2.0 را برای علاقه مندان به این بازی زیبا برای کامپیوتر که می تواند شما را ساعت ها سرگرم کند.


بازی فکری شطرنج به صورت پرتابل با نام PORTABLE EASY CHESS 2.0 را برای علاقه مندان به این بازی زیبا برای کامپیوتر که می تواند شما را ساعت ها سرگرم کند.

]]>
دانلود AAA Logo 2010 Business Edition v3.10 Portable 2010-12-09T06:32:27+01:00 2010-12-09T06:32:27+01:00 tag:http://bistdl.mihanblog.com/post/89 mohammad sh نرم افزاری که در این زمینه می تواند بسیار مفید واقع شود AAA LOGO نیز نام دارد. نرم افزاری بسیار سبک که با بیش از 8500 OBJECT برای مراحل مختلف طراحی و 500 طرح فوق العاده زیبا و آماده ای که در خود جای داده می تواند در نهایت سادگی به یک کاربر کمک کند تا ذهنیت خود را از یک لوگو در قالب یک تصویر پیاده سازی نماید. این نرم افزار که از نهایت کیفیت در خروجی برخوردار است می تواند با ذخیره فرمت های دلخواه کاربر هم سازگار باشد، ضمن آن که امکان چاپ به صورت مستقیم در اندازه دلخواه را هم به ک


نرم افزاری که در این زمینه می تواند بسیار مفید واقع شود AAA LOGO نیز نام دارد. نرم افزاری بسیار سبک که با بیش از 8500 OBJECT برای مراحل مختلف طراحی و 500 طرح فوق العاده زیبا و آماده ای که در خود جای داده می تواند در نهایت سادگی به یک کاربر کمک کند تا ذهنیت خود را از یک لوگو در قالب یک تصویر پیاده سازی نماید. این نرم افزار که از نهایت کیفیت در خروجی برخوردار است می تواند با ذخیره فرمت های دلخواه کاربر هم سازگار باشد، ضمن آن که امکان چاپ به صورت مستقیم در اندازه دلخواه را هم به کار هدیه می دهد.
تصاویر طراحی شده را می توان در وب سایت ها ، بنرها ، طرح های گرافیکی تجاری و ... نیز مورد استفاده قرار داد. AAA LOGO BUSINESS EDITION نسخه 3 آخرین ویرایش از این نرم افزار جالب و فوق العاده حرفه ای است که به تازگی منتشر گردیده است. با استفاده از یک محیط کاربری جذاب و کاربر پسند و با اندکی سلیقه در به کاربردن طرح ها و رنگ ها همه می توانند طراحی لوگوهای خود را بر عهده بگیرند.
 این نرم افزار به صورت قابل حمل تهیه شده است که می تواند کاربر در هر مکان و زمانی از آن استفاده کند.
]]>
دانلود CardRecovery v5.30 (بازیابی اطلاعات كارت حافظه) 2010-12-08T12:33:43+01:00 2010-12-08T12:33:43+01:00 tag:http://bistdl.mihanblog.com/post/88 mohammad sh از برجسته ترین و حرفه ای ترین نرم افزارهایی است که تا به حال برای بازیابی اطلاعات از کارت های مموری و سایر حافظه های همراه به بازار عرضه شده که قادر است عکس ها ، ویدئوها ، فایل های صوتی و … را در صورت پاک شدن ، مفقود شدن ، خراب شدن یا فرمت شدن آن حافظه در کمترین زمان ممکن بازیابی “RECOVER” کند. این نرم افزار از انواع کارت های مموری شامل SD (SECURE DIGITAL) CARD, CF (COMPACT FLASH) CARD, XD PICTURE CARD, MEMORY STICK, MICRODRIVE, SMARTMEDIA CARD, MMC (MULTIMEDIACARD), MICROSD, MI

از برجسته ترین و حرفه ای ترین نرم افزارهایی است که تا به حال برای بازیابی اطلاعات از کارت های مموری و سایر حافظه های همراه به بازار عرضه شده که قادر است عکس ها ، ویدئوها ، فایل های صوتی و … را در صورت پاک شدن ، مفقود شدن ، خراب شدن یا فرمت شدن آن حافظه در کمترین زمان ممکن بازیابی “RECOVER” کند.
 این نرم افزار از انواع کارت های مموری شامل SD (SECURE DIGITAL) CARD, CF (COMPACT FLASH) CARD, XD PICTURE CARD, MEMORY STICK, MICRODRIVE, SMARTMEDIA CARD, MMC (MULTIMEDIACARD), MICROSD, MINISD, SDHC و … به طور کامل پشتیبانی می کند.
با استفاده تکنولوژِی SMARTSCAN که در این نرم افزار از آن استفاده شده ، شما قادر خواهید بود تا در کمترین زمان ممکن حافظه مورد نظر را آنالیز کرده و به بازیابی اطلاعات مورد نظر خود بپردازید ، که در سایر نرم افزارهای مشابه از این تکنولوژی استفاده نگردیده است. همچنین کلیه عملیاتی که برنامه بر روی حافظه انجام می دهد به صورت READ-ONLY بوده و هیچ تغییری “MOVE, DELETE, MODIFY” در اطلاعات موجود بر روی آن حافظه نمی دهد. بعد از بازیابی اطلاعات مورد نظر شما می توانید در هر مسیری که مایل باشید آن ها را ذخیره کنید.
قابل ذکر است که CARDRECOVERY برنده جایزه “بهترین نرم افزار بازیابی اطلاعات از کارت های حافظه” و جایزه “نرم افزار قابل اطمینان جهت بازیابی و بازگردانی فایل های پاک شده ، فرمت شده ، آسیب دیده” می باشد.

ویژگی های کلیدی نرم افزارCARD RECOVERY 5.20:
- بازیابی تصاویر پاک شده از حافظه ها
- بازیابی تصاویر گم و مفقود شده
- بازیابی تصاویر از حافظه های فرمت شده
- بازیابی تصاویر از حافظه های آسیب دیده ، غیر قابل خواندن و معیوب
- بازیابی تصاویر از فلاپی دیسک ها ، ZIP دیسک ها و …
- بازیابی تصاویر ، ویدئوها و فایل های صوتی از حافظه ی گوشی های موبایل ، MP3 PLAYERSها ، PDAها و …
- و …این نرم افزار در آخرین نسخه برای کاربران تهیه شده است.
]]>
دانلود Game Booster 1.6 2010-11-12T04:26:10+01:00 2010-11-12T04:26:10+01:00 tag:http://bistdl.mihanblog.com/post/86 mohammad sh Game Boosterنام ابزاری کم حجم و رایگان است که ویندوز شما را برای اجرای روانتر بازی ها بهینه سازی میکند. اگر هنگام اجرای بازی فریم های بازی کند اجرا می شود و به اصطلاح بازی تیک می اندازد پیشنهاد میکنم حتما  Game Booster‌ را امتحان کنید. این برنامه استفاده ی برنامه های درحال اجرا را از منابع سیستم مانند رم ، سی پی یو و گرافیک کاهش داده و بدین ترتیب پردازش روانتری بر روی بازی توسط سخت افزار ها امکان پذیر می شود.

Game Boosterنام ابزاری کم حجم و رایگان است که ویندوز شما را برای اجرای روانتر بازی ها بهینه سازی میکند. اگر هنگام اجرای بازی فریم های بازی کند اجرا می شود و به اصطلاح بازی تیک می اندازد پیشنهاد میکنم حتما  Game Booster‌ را امتحان کنید.

این برنامه استفاده ی برنامه های درحال اجرا را از منابع سیستم مانند رم ، سی پی یو و گرافیک کاهش داده و بدین ترتیب پردازش روانتری بر روی بازی توسط سخت افزار ها امکان پذیر می شود.

]]>
دانلود Resource Tuner 1.99 R6 2010-11-06T04:55:20+01:00 2010-11-06T04:55:20+01:00 tag:http://bistdl.mihanblog.com/post/85 mohammad sh نرم افزاری Resource Tuner 1.99 R6  جهت ویرایش فایل های EXE یا DLL میباشد . به وسیله این نرم افزار میتوانید نرم افزارهای گوناگون را ویرایش کنید ، فارسی کنید ، آیکون ها و تصاویر موجود در نرم افزار را استخراج کنید.   ویژگی های این نرم افزار : 1. نمایش سریع سورس فایل ها 2. استفاده از از فایل های گرافیکی موجود در ویندوز مثل آیکون ها 3. ترجمه نرم افزار های مورد علاقه به فارسی و ... 4. قابل اجرا در ویندوز XP و Vista

نرم افزاری Resource Tuner 1.99 R6  جهت ویرایش فایل های EXE یا DLL میباشد . به وسیله این نرم افزار میتوانید نرم افزارهای گوناگون را ویرایش کنید ، فارسی کنید ، آیکون ها و تصاویر موجود در نرم افزار را استخراج کنید.

 

ویژگی های این نرم افزار :

1. نمایش سریع سورس فایل ها

2. استفاده از از فایل های گرافیکی موجود در ویندوز مثل آیکون ها

3. ترجمه نرم افزار های مورد علاقه به فارسی و ...

4. قابل اجرا در ویندوز XP و Vista

]]>
دانلود AV Music Morpher Gold 5.0.41 2010-11-02T08:36:56+01:00 2010-11-02T08:36:56+01:00 tag:http://bistdl.mihanblog.com/post/84 mohammad sh AV Music Morpher Gold 5.0.41 نام نرم افزاری است که به شما این امکان را می دهد تا به وسیله ی آن صدا خواننده را از موسیقی جدا کنید. این نرم افزار قدرتمند با داشتن رابط گرافیکی کاربر پسند و کارایی آسان توانسته جای خود را میان علاقه مندان موسیقی باز کند. از مزایای ای وی مورفر باید به جدا کردن کامل موزیک از صدای خواننده در صورتی که به صورت Karaoke ضبط شده باشد اشاره کرد همچنین این نرم افزار می تواند صدای خواننده را از موزیک جدا کند و یا اینکه موزیک را بیرون کشید. امیدواریم که شما نی

AV Music Morpher Gold 5.0.41 نام نرم افزاری است که به شما این امکان را می دهد تا به وسیله ی آن صدا خواننده را از موسیقی جدا کنید. این نرم افزار قدرتمند با داشتن رابط گرافیکی کاربر پسند و کارایی آسان توانسته جای خود را میان علاقه مندان موسیقی باز کند. از مزایای ای وی مورفر باید به جدا کردن کامل موزیک از صدای خواننده در صورتی که به صورت Karaoke ضبط شده باشد اشاره کرد همچنین این نرم افزار می تواند صدای خواننده را از موزیک جدا کند و یا اینکه موزیک را بیرون کشید. امیدواریم که شما نیز از این نرم افزار قدرتمند لذت ببرید.

ویژگی های کلیدی نرم افزار AV Music Morpher Gold 5.0.41:
- امکان ضبط صدا و همخوانی شما همراه با موزیک
- امکان اضافه کردن افکت های متفاوت به موسیقی و صدای شما مانند اکو دادن و یا لیزری کردن صدا
- امکان برش و میکس قسمت های مختلف فایل صوتی
- قابلیت ترکیب صدای شما و آهنگ یا همان بیت که در زمینه ی کار است
- و …

]]>
دانلود FortKnox Personal Firewall ver. 6.0.205.0 2010-10-31T04:03:19+01:00 2010-10-31T04:03:19+01:00 tag:http://bistdl.mihanblog.com/post/83 mohammad sh نرم افزار فایروال شخصی FortKnox Personal Firewall 6.0.205.0 یک فایروال کاربردی فوق العاده آسانی است که به شما امکان محافظت از کامپیوترتان در برابر حملات هکر ها ،تروجان ها ،جاسوس افزارها و تهدیدهای اینترنت را می دهد. به کاربر امکان مرور کامل از تمام شبکه ارتباطات ورودی و خروجی را می دهد. علاوه بر این ،فایروال شخصی همراه با سیستم جلوگیری از نفوذ منسجم با استفاده از فن آوری SPI را تضمین می کند. افزایش حفاظت از کاربر با سیستم rules به کاربر این امکان را میدهد که کنترل وسیعی نسبت به ارت

نرم افزار فایروال شخصی FortKnox Personal Firewall 6.0.205.0 یک فایروال کاربردی فوق العاده آسانی است که به شما امکان محافظت از کامپیوترتان در برابر حملات هکر ها ،تروجان ها ،جاسوس افزارها و تهدیدهای اینترنت را می دهد. به کاربر امکان مرور کامل از تمام شبکه ارتباطات ورودی و خروجی را می دهد. علاوه بر این ،فایروال شخصی همراه با سیستم جلوگیری از نفوذ منسجم با استفاده از فن آوری SPI را تضمین می کند. افزایش حفاظت از کاربر با سیستم rules به کاربر این امکان را میدهد که کنترل وسیعی نسبت به ارتباط نرم افزار هایش با اینترنت را داشته باشد. کاربران پس از نصب می توانند به آپشن نرم افزار مراجعه کنند و گزینه هایی را انتخاب کنند که با نیازهای آنها مطابقت داشته باشد. امیدواریم از دانلود نرم افزار دیوار آتش لذت ببرید.

امکانات نرم افزار فایروال FortKnox

رابط بصری مناسب و آسان برای کاربران مبتدی و با تجربه
محافظت از سیستم در برابر حملات داخلی و خارجی
ایجاد ترافیک و بستن راه ورود به سیستم
سیستم پیشگیری از نفوذ دسته جمعی
مرور کلی از تمامی کانکشن های موجود در سیستم
امکانات پیشرفته برای کاربران با تجربه
استفاده از تکولوژی Anti-spoofing
مجهز به تنظیمات به اشتراک گذار پیرینتر و فایلها
مجهز به رابط گرافیکی کاربر پسند
مجهز به آپدیت اتوماتیک
مجهز به سیستم کنترل وب سایت و حتی مسدود کردن آن
]]>
دانلود Manycam (وب كم مجازی) 2010-10-24T04:41:52+01:00 2010-10-24T04:41:52+01:00 tag:http://bistdl.mihanblog.com/post/82 mohammad sh امروزه در اکثر مکان هایی که کامپیوتر در آن قرار دارند دوربین های کوچک اینترنتی ( WebCam ) نیز یافت می شود. این دوربین های دارای استفاده های مختلفی می شود . می توان از آنها برای ضبط تصاویر ، کنفرانس های اینترنتی ، گفتگوهای اینترنتی ( Chat ) و ... استفاده نمود. نرم افزاری که در این مطلب به شما معرفی می کنیم این توانایی را در اختیار شما می دهد تا بر روی تصاویری که از webcam خود برای دوستان و دیگران استفاده می کنید افکت های مختلفی قرار دهید. به عنوان مثال شما در حال گفتگوی اینترنتی با همسر

امروزه در اکثر مکان هایی که کامپیوتر در آن قرار دارند دوربین های کوچک اینترنتی ( WebCam ) نیز یافت می شود. این دوربین های دارای استفاده های مختلفی می شود . می توان از آنها برای ضبط تصاویر ، کنفرانس های اینترنتی ، گفتگوهای اینترنتی ( Chat ) و ... استفاده نمود.

نرم افزاری که در این مطلب به شما معرفی می کنیم این توانایی را در اختیار شما می دهد تا بر روی تصاویری که از webcam خود برای دوستان و دیگران استفاده می کنید افکت های مختلفی قرار دهید.

به عنوان مثال شما در حال گفتگوی اینترنتی با همسر خود در راه دور می باشید و یکدیگر را از طریق webcam مشاهده می کنید. با وجود این نرم افزار و قرار دادن افکت های زیبا شما می توانید فضای خشک گفتگوهای اینترتی را مورد تحول قرار دهید.

 

نام این نرم افزار Manycam می باشد که امکانات قرار دادن تصاویر و افکت های مختلف را به شما می دهد.

 

این نرم افزار از ویژگی های زیر برخوردار است :

- استفاده همزمان از تصاویر webcam در چندین برنامه

- اضافه کردن متن دلخواه بر روی تصاویر webcam در هر برنامه ای

- قرار دادن انیمیشن و افکت های متعدد و مختلف بر روی تصاویر

- امکان درج و نمایش تاریخ و روز بر روی تصاویر

- قرار دادن افکت های و تصاویر CGI بر روی تصاویر ( مانند بارش برف در اتاق شما ، ایجاد آتش درون دستان شما در تصویر و ... )

- و ... .

]]>
دانلود TeamViewer full version 5.1.9385 2010-10-23T14:34:55+01:00 2010-10-23T14:34:55+01:00 tag:http://bistdl.mihanblog.com/post/81 mohammad sh TeamViewer نرم افزاری است که همه مسائل مربوط به کنترل از راه دور کامپیوتر، ارائه ها و کارهای تیمی را به تنهائی حل می کند. یکی از بزرگترین مشکلات در نرم افزارهای کنترل از راه دور، به طور قطع firewall ها، پورت های غیر فعال و روترهای NAT برای IP آدرس ها می باشد. زمانیکه شما از TeamViewer استفاده می کنید، می توانید تمام این مشکلات را فراموش کنید. TeamViewer را می توانید روی هر کامپیوتری که بخواهید بدون اینکه سطح دسترسی Admin در آن داشته باشید اجرا کنید چون بی نیاز از نصب می باشد، و ا

TeamViewer نرم افزاری است که همه مسائل مربوط به کنترل از راه دور کامپیوتر، ارائه ها و کارهای تیمی را به تنهائی حل می کند.

یکی از بزرگترین مشکلات در نرم افزارهای کنترل از راه دور، به طور قطع firewall ها، پورت های غیر فعال و روترهای NAT برای IP آدرس ها می باشد. زمانیکه شما از TeamViewer استفاده می کنید، می توانید تمام این مشکلات را فراموش کنید. TeamViewer را می توانید روی هر کامپیوتری که بخواهید بدون اینکه سطح دسترسی Admin در آن داشته باشید اجرا کنید چون بی نیاز از نصب می باشد، و این یعنی خیلی راحت از کافی نت ها و سایر جاهای دیگر که دسترسی به اینترنت فراهم باشد می توانید به کامپیوتر مورد نظرتان دسترسی داشته باشید.
کافیست طرف مقابل شما این نرم افزار کوچک را نصب کرده و به شما اجازه دسترسی دهد. زمانی که شما به کامپیوتر طرف مقابلتان متصل هستید، به راحتی می توانید انتخاب کنید که آیا می خواهید کنترل کامپیوتر او را در دست بگیرید و desktop او را ببینید و یا قصد انتقال فایل بین کامپیوتر ها را دارید.
این نرم افزار option های زیادی در اختیار کاربر قرار می دهد که می توان از طریق آن، نرم افزار را دقیقاً مطابق با خواسته خود خصوصی سازی کرد.
مثلاً شما می توانید تعیین کنید که تصویر کامپیوتر طرف مقابل را با چه کیفیتی دریافت کنید، این امر برای کاربران با سرعت اینترنت پایین بسیار کارا می باشد. ]]>
دانلود 2.9 TypeItIn Professional 2010-10-21T14:10:32+01:00 2010-10-21T14:10:32+01:00 tag:http://bistdl.mihanblog.com/post/80 mohammad sh TypeItIn اجازه می دهد که گروهی از دکمه ایجاد کنید که هر نوع اطلاعاتی که شما می خواهید  به هر برنامه ای بدهد. شما می توانید TypeItIn برای تکمیل فرم ها بر روی وب ، و یا اشکال در روند کار استفاده کنید. این یک ابزار عالی برای برنامه های کاربردی است که در آن شما غالبا از نوع همان چیزی مانند ایجاد کد HTML و یا نوشتن نامه یا ایمیل های استاندارد. وارد کردن نام کاربر و کلمه عبور یکی دیگر از خوصوصیات این نرم افزار  است. شما همچنین می توانید برنامهها و یا سایت های وب را با کلیک یک

TypeItIn اجازه می دهد که گروهی از دکمه ایجاد کنید که هر نوع اطلاعاتی که شما می خواهید  به هر برنامه ای بدهد.

شما می توانید TypeItIn برای تکمیل فرم ها بر روی وب ، و یا اشکال در روند کار استفاده کنید.
این یک ابزار عالی برای برنامه های کاربردی است که در آن شما غالبا از نوع همان چیزی مانند ایجاد کد HTML و یا نوشتن نامه یا ایمیل های استاندارد.
وارد کردن نام کاربر و کلمه عبور یکی دیگر از خوصوصیات این نرم افزار  است. شما همچنین می توانید برنامهها و یا سایت های وب را با کلیک یک دکمه راه اندازی كنید.
TypeItIn
می تواند بصورت نوع خودکار در زمان و یا تاریخ ، کار با کلیپ بورد ، حرکت و تغییر اندازه پنجره ها و کنترل اینترنت اکسپلورر به كار رود.
شما همچنین می توانید تایپ خود را به طور خودکار نجام دهید با ساخن كلید ركورد.


]]>
دانلود Farstone VirtualDrive Pro 14 2010-10-20T04:45:15+01:00 2010-10-20T04:45:15+01:00 tag:http://bistdl.mihanblog.com/post/79 mohammad sh با استفاده از این برنامه می توانید به تعداد دلخواه CD-ROM یا DVD-ROM‌ مجازی درست کنید و CDها و DVDهای برنامه و بازی خود را که برای اجرا نیاز به CD دارند بدون قرار دادن CD در درایو اجرا کنید. این برنامه می توانید CDهای قفل دار را هم که دارای قفل های نرم افزاری SafeDisc, SecuROM, LaserLock, StarForce و ... هستند نیز شبیه سازی کند. این برنامه در کلیه نسخه های ویندوزهای XP و 2003 و ویستا از نوع 32 بیتی و 64 بیتی کار می کند. این برنامه توانایی فشرده سازی Image از CDها را هم برای ک

با استفاده از این برنامه می توانید به تعداد دلخواه CD-ROM یا DVD-ROM‌ مجازی درست کنید و CDها و DVDهای برنامه و بازی خود را که برای اجرا نیاز به CD دارند بدون قرار دادن CD در درایو اجرا کنید.
این برنامه می توانید CDهای قفل دار را هم که دارای قفل های نرم افزاری SafeDisc, SecuROM, LaserLock, StarForce و ... هستند نیز شبیه سازی کند.
این برنامه در کلیه نسخه های ویندوزهای XP و 2003 و ویستا از نوع 32 بیتی و 64 بیتی کار می کند. این برنامه توانایی فشرده سازی Image از CDها را هم برای کاهش فضای اشغال شده توسط آنها بر روی هارد را هم دارد. این برنامه با Image های ISO‌ نیز به خوبی کار می کند.
این برنامه به خوبی با Explorer ویندوز یکپارچه می شود و می توانید بدون اجرای خود برنامه از Image ها و درایو مجازی در ویندوز استفاده کنید. با این برنامه می توانید از رم خود یک درایو مجازی با سرعت نوشتن و خواندن بسیار بالا درست کنید. چون همان طور که می دانید سرعت رم خیلی بالاتر از هارد است.
در واقع با این برنامه شما می توانید از رم خود Ram Disk درست کنید
]]>
دانلود تیتراژ سریال قهوه تلخ 2010-10-16T04:07:05+01:00 2010-10-16T04:07:05+01:00 tag:http://bistdl.mihanblog.com/post/78 mohammad sh تیتراژ قهوه تلخ با صدای مهران مدیریمتن آهنگامشب به بر من است آن مایه نازیا رب تو کلید صبح در چاه اندازای روشنی صبح به مشرق برگردای ظلمت شب، با من بیچاره بسازامشب شب مهتابه حبیبم را می خوامحبیبم اگر خوابه طبیبم را می خوامگویید فلانی آمدهآن یا جانی آمدهمست است و هشیارش کنیدخواب است و بیدارش کنیدآمده حال تو، احوال توسیه خال تو، سفید روی توببیند برودامشب شبه مهتابهحبیبم رو می خوامحبیبم اگر خوابهطبیبم رو می خوامخواب است و بیدارش کنیدمست است و هوشیارش کنیدگویی فلونی اومدهاون یار جونی اومدهاومده حالت

تیتراژ قهوه تلخ با صدای مهران مدیری

متن آهنگ

امشب به بر من است آن مایه ناز
یا رب تو کلید صبح در چاه انداز
ای روشنی صبح به مشرق برگرد
ای ظلمت شب، با من بیچاره بساز
امشب شب مهتابه حبیبم را می خوام
حبیبم اگر خوابه طبیبم را می خوام
گویید فلانی آمده
آن یا جانی آمده
مست است و هشیارش کنید
خواب است و بیدارش کنید
آمده حال تو، احوال تو
سیه خال تو، سفید روی تو
ببیند برود

امشب شبه مهتابه
حبیبم رو می خوام
حبیبم اگر خوابه
طبیبم رو می خوام
خواب است و بیدارش کنید
مست است و هوشیارش کنید
گویی فلونی اومده
اون یار جونی اومده
اومده حالتو احوالتو
سپید روی تو سیه موی تو
ببیند برود
امشب شبه مهتابه
حبیبم رو می خوام
حبیبم اگر خوابه
طبیبم رو می خوام
]]>
دانلود Opera version 10.61 2010-08-30T06:29:32+01:00 2010-08-30T06:29:32+01:00 tag:http://bistdl.mihanblog.com/post/76 mohammad sh Operaیک مرورگر وب قدرتمند و رایگان است که اولین بار توسط شرکت Opera Software ASA و در سال 1996 انتشار یافته است. این مرورگر که هم اکنون مقام پنجم را از نظر تعداد کاربر بدست آورده است میتواند تمامی وظیفه های اساسی یک مرورگر وب را از قبیل: نمایش وبسایت هادریافت و ارسال ایمیلهادانلود از طریق BitTorrentخواندن فید صفحات وبچت از طریق IRC و غیره را به خوبی انجام دهد و با سرعت شگفت آورش به یکی از محبوب ترین مرورگرهای وب در دنیا شناخته شود.

Opera
یک مرورگر وب قدرتمند و رایگان است که اولین بار توسط شرکت Opera Software ASA و در سال 1996 انتشار یافته است. این مرورگر که هم اکنون مقام پنجم را از نظر تعداد کاربر بدست آورده است میتواند تمامی وظیفه های اساسی یک مرورگر وب را از قبیل:
نمایش وبسایت ها
دریافت و ارسال ایمیلها
دانلود از طریق BitTorrent
خواندن فید صفحات وب
چت از طریق IRC و غیره
را به خوبی انجام دهد و با سرعت شگفت آورش به یکی از محبوب ترین مرورگرهای وب در دنیا شناخته شود.
]]>
دانلود Process Explorer v12.04 2010-08-30T05:57:51+01:00 2010-08-30T05:57:51+01:00 tag:http://bistdl.mihanblog.com/post/75 mohammad sh Process Explorer نرم افزاری رایگان و کاربردی جهت مشاهده و مدیریت برنامه ها و DLL هایی است که در حال اجرا در ویندوز هستند و میتواند اطلاعات جامعی درباره آنها به کاربر بدهد.این نرم افزار دارای تمامی خصوصیات Task Manager ویندوز و همچنین دارای ابزارهای پیشرفته ای جهت شناسایی و رفع مشکلات سیستم عامل و دیگر برنامه ها میباشد.Process Explorer در دو حالت handle-mode و DLL-mode کار میکند، که در هر دو حالت اطلاعات مختلفی در مورد پردازش ها و سرویس های اجرا شده در سیستم را نشان میدهد. به عنوان

Process Explorer نرم افزاری رایگان و کاربردی جهت مشاهده و مدیریت برنامه ها و DLL هایی است که در حال اجرا در ویندوز هستند و میتواند اطلاعات جامعی درباره آنها به کاربر بدهد.
این نرم افزار دارای تمامی خصوصیات Task Manager ویندوز و همچنین دارای ابزارهای پیشرفته ای جهت شناسایی و رفع مشکلات سیستم عامل و دیگر برنامه ها میباشد.
Process Explorer در دو حالت handle-mode و DLL-mode کار میکند، که در هر دو حالت اطلاعات مختلفی در مورد پردازش ها و سرویس های اجرا شده در سیستم را نشان میدهد. به عنوان مثال میتواند برنامه هایی که موجب غیر فعال شدن و باز نشدن دیگر برنامه های میشوند را نشان دهد و همچنین خط های فرمان در هنگام باز کردن یک برنامه را به نمایش گذارد.
به طور کل این برنامه تکمیل کننده Task Manager اصلی ویندوز است و جهت مدیریت بهتر روی سیستم عرضه شده است و میتواند حتی اطلاعاتی را نشان دهد که در اکثر برنامه های رفع اشکال سیستم قابل نمایش نیستند.

قابلیت های کلیدی Process Explorer:
حجم کم و بدون نیاز به نصب
نمایش پردازش ها (پروسه ها) به صورت دسته بندی شده
قابلیت نمایش آیکون و نام کمپانی مختص به هر پردازش در کنار آن
نمایش نمودار فعالیت CPU در Taskbar
قابلیت متوقف کردن پردازش های انتخاب شده
قابلیت حذف کردن کامل یک پردازش از ریشه
تنظیم اولویت شروع هر یک از پردازش ها
قابل نصب برروی سیستم عامل های کلاینت(ویندوز XP و بالاتر) و سرور(ویندوز سرور 2003 و بالاتر)

بهترین خصوصیت Process Explorer که آن را از سایر نرم افزارهای مشابه متمایز ساخته، توانایی خاص آن در شناسایی اشکالات مختلف فایهای DLL و پروسه های برنامه ها، و توانایی آن در رفع این مشکلات است.
]]>
دانلود تیتراژ فیلم سینمایی تلافی 2010-08-24T04:59:06+01:00 2010-08-24T04:59:06+01:00 tag:http://bistdl.mihanblog.com/post/74 mohammad sh تیتراژ بسیار زیبا فیلم سینمایی تلافی با صدای مجید اخشابی

تیتراژ بسیار زیبا فیلم سینمایی تلافی با صدای مجید اخشابی
]]>
دانلود Hot CPU Tester Pro 4.4.1 2010-08-19T07:19:10+01:00 2010-08-19T07:19:10+01:00 tag:http://bistdl.mihanblog.com/post/73 mohammad sh همانطوری که از نام این نرم افزار بر می آید ، این نرم افزار تمامی مشکلات موجود در قطعات موجود بر روی مادربورد را به شما گزارش می دهد.شرکت سازنده ی این نرم افزار از موتور DEFECTTRACK برای شناسایی استفاده می کند که علت را پایداری و سلامت این موتور بیان کرده است.این نرم افزار امروزه توسط کمپانی ها و سازمان های بزرگ جهانی استفاده می شود.این نرم افزار شامل چندین مدول برای شناسایی قطعات گرم شده است.زمانی که شما از یک قطعه ی معیوب بیش از حد کار بکشید آنوقت دمای آن بالا می رود و در این زما

همانطوری که از نام این نرم افزار بر می آید ، این نرم افزار تمامی مشکلات موجود در قطعات موجود بر روی مادربورد را به شما گزارش می دهد.شرکت سازنده ی این نرم افزار از موتور DEFECTTRACK برای شناسایی استفاده می کند که علت را پایداری و سلامت این موتور بیان کرده است.
این نرم افزار امروزه توسط کمپانی ها و سازمان های بزرگ جهانی استفاده می شود.این نرم افزار شامل چندین مدول برای شناسایی قطعات گرم شده است.زمانی که شما از یک قطعه ی معیوب بیش از حد کار بکشید آنوقت دمای آن بالا می رود و در این زمان است که این نرم افزار به شما هشدار می دهد.
توصیه شده است تا این نرم افزار به مدت شش ساعت اجرا شود تا معضلات را به طور کامل پیدا کند.قابلیت اسکن حافظه ی کش های سی پی یو را نیز دارد و ...آخرین نسخه از این نرم افزار بر روی ویستا نصب می شود ولی بر روی سون امتحان نشده است ولی احتمالا به دلیل اجرا شدن بر روی ویستا ، بر روی سون اجرا شود. ]]>
دانلود Mozilla Firefox 3.6.12 2010-08-12T13:05:20+01:00 2010-08-12T13:05:20+01:00 tag:http://bistdl.mihanblog.com/post/72 mohammad sh  Firefox محصولی از كمپانی Mozilla مرورگری امن، مطرح، قدرتمند و با امكانات فراوان و سرعت بالاست. این مرورگر محبوب را به خاطر كیفیت و كارایی بالایش هم ردیف سایر مرورگرهای مطرح دنیا مانند Internet Explorer و Opera و شاید بهتر از آنها در بعضی امكانات نسبت به شده است. بعضی از امكانات این مرورگر قدرتمند عبارتند از:توانایی باز نمودن تمامی پنجره ها به صورت Tabbed Browsing تحت یك پنجره ی Firefox و توانایی جلوگیری از باز شدن پنجره های تبلیغاتی مزاحم به صورت Pop-up از جمله ویژگی های ای

 Firefox محصولی از كمپانی Mozilla مرورگری امن، مطرح، قدرتمند و با امكانات فراوان و سرعت بالاست. این مرورگر محبوب را به خاطر كیفیت و كارایی بالایش هم ردیف سایر مرورگرهای مطرح دنیا مانند Internet Explorer و Opera و شاید بهتر از آنها در بعضی امكانات نسبت به شده است.

بعضی از امكانات این مرورگر قدرتمند عبارتند از:

توانایی باز نمودن تمامی پنجره ها به صورت Tabbed Browsing تحت یك پنجره ی Firefox و توانایی جلوگیری از باز شدن پنجره های تبلیغاتی مزاحم به صورت Pop-up از جمله ویژگی های این مرورگر می باشد. امنیت بالا و جلوگیری از ورود Spyware ها و جاسوس ها به سیستم شما ویژگی برتر این نرم افزار است. مجهر به موتور قدرتمند جستجوی درونی می باشد و همچنین از سرعت بالا در دانلود فایل ها از اینترنت سود می برد، می تواند فایل های دانلود شده رو دسته بندی نموده و خودش در پوشه ای خاص ذخیره نماید! محیط زیبا همراه با امكانات فراوان از قبیل تغییر در شكل ظاهر و اضافه یا حذف نمودن Toolbar ها كار با فونت های مختلف و درشت و ریز كردن صفحه همچنین مجهز بودن به Theme های گوناگون بر زیبایی و توانایی این مرورگر افزوده است. Firefox با تمامی نسخه های ویندوز سازگار است.

قابلیت های كلیدی نرم افزار Mozilla Firefox 3.6.12 Final :
- سرعت بالا در بارگذاری صفحات
- دارای قابلیت Tabbed Browsing (باز شدن صفحات متعدد در یك پنجره)
- امنیت بالا در محیط نا امن اینترنت
- جلوگیری از خطرات احتمالی Spy-Ware ها و سارقان اینترنتی
- جلوگیری از باز شدن صفحات تبلیغاتی بی مورد (Popup - bloker)
- محافظت از پسوردها و رمز های عبور خصوصی و امنیتی
- زیبایی در طراحی
- دارای پوسته های مختلف
- قابلیت نصب پلاگین های مختلف برای عملكرد بهتر
- پشتیبانی از تمام نسخه های ویندوز از جمله ویندوز ویستا
- و ...
]]>
دانلود The KMPlayer 2.9.4.1435 Release 2010-08-10T13:23:00+01:00 2010-08-10T13:23:00+01:00 tag:http://bistdl.mihanblog.com/post/71 mohammad sh قدرتمندترین نرم افزار پخش فایلهای صوتی و تصویریحیطی جذاب و سه بعدی متفاوت با آنچه تا كنون دیده ایدپشتیبانی از فرمتهای صوتی و تصویری: VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg Theora, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia, and QuickTime امكان كپچر كردن فایلها با كیفیت قابل قبولدر اختار گذاشتن تمام اطلاعات یك فایل صوتی یا تصویری مانند : نوع فایل ، پسوند و .. . و امكان ویرایش یا كپی هماهنگی و پشتیبانی از برنامه های : Winamp, Realmedia and Quicktime by the internal logicقابلیت نمایش زیر نویس فیلمها و ساز

قدرتمندترین نرم افزار پخش فایلهای صوتی و تصویری
حیطی جذاب و سه بعدی متفاوت با آنچه تا كنون دیده اید
پشتیبانی از فرمتهای صوتی و تصویری: VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg Theora, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia, and QuickTime
امكان كپچر كردن فایلها با كیفیت قابل قبول
در اختار گذاشتن تمام اطلاعات یك فایل صوتی یا تصویری مانند : نوع فایل ، پسوند و .. . و امكان ویرایش یا كپی
هماهنگی و پشتیبانی از برنامه های : Winamp, Realmedia and Quicktime by the internal logic
قابلیت نمایش زیر نویس فیلمها و سازگاری كامل با زبان فارسی
نرم افزار بسیار كم حجم با قابلیتهای بسیار زیاد
قابلیت تعریف و تنظیم كلیدهای پخش برنامه به آسانی
قابلیت پشتبانی از پوسته و پلاگینهای مختلف در برنامه
قابلیت نشان دادن اطلاعات فایلها به صورت كامل پشتیبانی از فایلهای فشرده
پشتیبانی كامل از فرمتهای دی وی دی
پشتبانی كامل از فایلهای فلش
پشتیبانی بالا از دوربین های دیجیتال
امكان پخش فایلهای AAC, OGG
پشتیبانی از Shockwave Flash/FLC/FLI
پوسته های جذاب و زیبا
امكان هماهنگ شدن با پلاگینهای وینمپ
سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز ویستا. ]]>
دانلود Internet Download Manager v5.19 Build 2 2010-08-10T05:07:07+01:00 2010-08-10T05:07:07+01:00 tag:http://bistdl.mihanblog.com/post/70 mohammad sh یكی از قدرتمند ترین نرم افزارهای مدیریت دانلودسرعت دانلود را تا %500 افزایش می دهدسازگاری با انواع مرورگرهای اینترنت اکسپلورر، نت اسکیپ، اپرا MSN Explorer,AOL,Mozilla,Mozilla Firefox, Mozill Firebird,Avant Browser,MyIE2قابلیت ادامه دانلود های نیمه تمام از جایی که ارتباط اینترنتی شما بنا به دلایلی قطع شده است.دانلود فایل های ویدیویی FLV از سایت های YouTube, Google Video, و MySpaceTV پشتیبانی از انواع پروکسی سرورها مانند Microsoft ISA, FTP proxy servers  نصب سریع و آ

یكی از قدرتمند ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود
سرعت دانلود را تا %500 افزایش می دهد
سازگاری با انواع مرورگرهای اینترنت اکسپلورر، نت اسکیپ، اپرا MSN Explorer,AOL,Mozilla,Mozilla Firefox, Mozill Firebird,Avant Browser,MyIE2
قابلیت ادامه دانلود های نیمه تمام از جایی که ارتباط اینترنتی شما بنا به دلایلی قطع شده است.
دانلود فایل های ویدیویی FLV از سایت های YouTube, Google Video, و MySpaceTV
 پشتیبانی از انواع پروکسی سرورها مانند Microsoft ISA, FTP proxy servers 
 نصب سریع و آسان نرم افزار
 ویژگی Speed Limiter برای محدود کردن سرعت دانلود یک فایل مشخص
 توانایی دسته بندی فایل ها با توجه به سلیقه شخصی
 بهبود رابط کاربری نگارش جدید برنامه
 ویروس یابی انواع و اقسام فایل های دانلود شده
  قابلیت کشیدن و رها کردن - Drag & Drop لینک ها 
 پشتیبانی از فایل های ZIP و اجرای آنها بعد از دانلود
 پشتیبانی کامل از ویندوز های Xp/2000/2003/Vista 
 پشتیبانی از پروتکل های HTTP, FTP, MMS و HTTPS
 جلوگیری از دانلود فایل های تکراری که قبلا دانلود شده اند
 افزایش پنج برابری سرعت دانلود بر اساس جدیدترین تکنیک ها
 پشتیبانی از اکثر زبان های زنده دنیا از جمله زبان شیرین فارسی
 سازگاری كامل با تمامی مرورگرهای وب
 بهبود سرعت دانلود و پشتیبانی كامل از ویندوز ویستا و ویندوز محبوب 7
و ... ]]>
دانلود D3DGear 3.83 Build 1258 2010-08-09T13:25:43+01:00 2010-08-09T13:25:43+01:00 tag:http://bistdl.mihanblog.com/post/68 mohammad sh نرم افزار D3DGEAR یک نرم افزار پیشرفته و سودمند برای کسانی است که به بازی علاقه دارند. در چند ده اخیر تعداد کسانی که با وسایل متنوع به بازی کردن می پردازند چندین برابر شده است. این نرم افزار به شما کمک می کند از بازی خود لذت بیشتری برده و بتوانید از صحنه جالب و هیجان انگیز آن عکس و فیلم های سه بعدی تهیه کنید. شما به سادگی می توانید از این نرم افزار در بازی های خود استفاده کنید. D3DGEAR در آغاز بازی به اندازه گیری FRAMERATE بازی شما می پردازد و به صورت اتوماتیک جلوه های مورد

نرم افزار D3DGEAR یک نرم افزار پیشرفته و سودمند برای کسانی است که به بازی علاقه دارند.
در چند ده اخیر تعداد کسانی که با وسایل متنوع به بازی کردن می پردازند چندین برابر شده است. این نرم افزار به شما کمک می کند از بازی خود لذت بیشتری برده و بتوانید از صحنه جالب و هیجان انگیز آن عکس و فیلم های سه بعدی تهیه کنید. شما به سادگی می توانید از این نرم افزار در بازی های خود استفاده کنید.
 D3DGEAR در آغاز بازی به اندازه گیری FRAMERATE بازی شما می پردازد و به صورت اتوماتیک جلوه های مورد استفاده در صفحه را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار می دهد.
]]>
دانلود TopDesk 2010-08-08T13:53:14+01:00 2010-08-08T13:53:14+01:00 tag:http://bistdl.mihanblog.com/post/67 mohammad sh سرعت و کارایی در هنگام کار با پنجره هااین برنامه زمانی که برای حرکت بین پنجره های باز ویندوز صرف می کنید را به شکل قابل توجهی کاهش می دهد.با کمک TOPDESK،می توانید به سرعت پنجره ای که می خواهید به آن بروید را انتخاب کنید.برای انجام این کار کافی است از کلید میانبری که در تنظیمات نرم افزار مشخص شده استفاده کنید تا تصویر کوچکی از تمام پنجره های باز مربوط به برنامه های فعلی را ببینید.همچنین قابلیت مدیریت پنجره ها،مانند بستن یا کوچک کردن آنها را با استفاده از تصویر کوچک آنها خواهید داشت.

سرعت و کارایی در هنگام کار با پنجره ها
این برنامه زمانی که برای حرکت بین پنجره های باز ویندوز صرف می کنید را به شکل قابل توجهی کاهش می دهد.با کمک TOPDESK،می توانید به سرعت پنجره ای که می خواهید به آن بروید را انتخاب کنید.برای انجام این کار کافی است از کلید میانبری که در تنظیمات نرم افزار مشخص شده استفاده کنید تا تصویر کوچکی از تمام پنجره های باز مربوط به برنامه های فعلی را ببینید.همچنین قابلیت مدیریت پنجره ها،مانند بستن یا کوچک کردن آنها را با استفاده از تصویر کوچک آنها خواهید داشت. ]]>
دانلود Free XLS Viewer 2.30 2010-08-07T13:50:24+01:00 2010-08-07T13:50:24+01:00 tag:http://bistdl.mihanblog.com/post/65 mohammad sh برنامه ایی برای مشاهده فایل های با پسوند XLS. (فایل های مایکروسافت اکسل) بدون نصب برنامه مایکروسافت آفیس می باشد.

برنامه ایی برای مشاهده فایل های با پسوند XLS. (فایل های مایکروسافت اکسل) بدون نصب برنامه مایکروسافت آفیس می باشد. ]]>
دانلود AutoComplete Pro 1.11 2010-08-07T13:10:24+01:00 2010-08-07T13:10:24+01:00 tag:http://bistdl.mihanblog.com/post/64 mohammad sh یک برنامه رایگان و به درد بخور برای تسریع در عملیات جستجوی شما در سایت های مختلف. حتما دیده اید که هنگام جستجوی یک عبارت یا کلمه در گوگل، به محض اینکه حرف اول را تایپ می کنید، لیستی از کلمات و عبارات به شما پیشنهاد می شود.دوست دارید این قضیه در همه سایت ها برای شما انجام شود!؟ پس این برنامه رایگان و حدودا نیم مگابایتی را بر روی سیستم خود نصب کنید. پس از نصب این برنامه و به عبارتی این افزونه بر روی سیستم خود، هنگامی که می خواهید در باکس جستجوی سایت های مختلف، کلمه یا عبارتی را جستجو ک
یک برنامه رایگان و به درد بخور برای تسریع در عملیات جستجوی شما در سایت های مختلف. حتما دیده اید که هنگام جستجوی یک عبارت یا کلمه در گوگل، به محض اینکه حرف اول را تایپ می کنید، لیستی از کلمات و عبارات به شما پیشنهاد می شود.
دوست دارید این قضیه در همه سایت ها برای شما انجام شود!؟ پس این برنامه رایگان و حدودا نیم مگابایتی را بر روی سیستم خود نصب کنید.
پس از نصب این برنامه و به عبارتی این افزونه بر روی سیستم خود، هنگامی که می خواهید در باکس جستجوی سایت های مختلف، کلمه یا عبارتی را جستجو کنید، به محض تایپ اولین حرف، لیستی از کلمات و عبارات به شما پیشنهاد می شود!...]]>
دانلود موزیک خلیج فارس با صدای روزبه نعمت اللهی 2010-08-05T07:38:32+01:00 2010-08-05T07:38:32+01:00 tag:http://bistdl.mihanblog.com/post/62 mohammad sh خلیج فارس اصلی‌ترین نام و نامی است بر جای مانده از کهن‌ترین منابع، زیرا که از سده‌های پیش از میلاد سر بر آورده‌است، و با پارس و فارس - نام سرزمین ملت ایران - گره خورده‌است . در سال های اخیر و به ویژه از دهه? شصت میلادی به این سو، نام جعلی خلیج عربی نیز در برخی منابع تحت حمایت پیشینه? دولت های عربی و گاه غیر عربی به گونه ای فزاینده در حال رقابت با نام خلیج پارس است، این امر خشم ایرانیان سراسر جهان را برانگیخته و باعث پدیداری نام « خلیج همیشگی پارس » از سوی ایرانیان گشته است. تا کنون کا

خلیج فارس اصلی‌ترین نام و نامی است بر جای مانده از کهن‌ترین منابع، زیرا که از سده‌های پیش از میلاد سر بر آورده‌است، و با پارس و فارس - نام سرزمین ملت ایران - گره خورده‌است . در سال های اخیر و به ویژه از دهه? شصت میلادی به این سو، نام جعلی خلیج عربی نیز در برخی منابع تحت حمایت پیشینه? دولت های عربی و گاه غیر عربی به گونه ای فزاینده در حال رقابت با نام خلیج پارس است، این امر خشم ایرانیان سراسر جهان را برانگیخته و باعث پدیداری نام « خلیج همیشگی پارس » از سوی ایرانیان گشته است. تا کنون کارهایی برای مقابله با این جعلی سازی صورت گرفته از جمله صادر شدن دو قطعنامه در سازمان ملل متحد در زمان حکومت «محمد رضا شاه پهلوی» برای پاسداری از نام خلیج پارس یا Persian Gulf و یا برگزاری جام خلیج فارس و چندین نام گذاری و تهیه نقشه و اسناد و کتب جغرافیایی در حال حاضر با نام درست.

موزیك خلیج فارس با صدای روزبه نعمت اللهی
]]>
دانلود WindowsCare Uninstall Gold 2010-08-05T06:31:02+01:00 2010-08-05T06:31:02+01:00 tag:http://bistdl.mihanblog.com/post/61 mohammad sh نرم افزار بسیار کاربردی WindowsCare Uninstall Gold همانطور که از نامش پیداست یک نرم افزار کاربردی برای حذف کامل برنامه های نصب شده روی سیستم می باشد. با این نرم افزار به راحتی خواهید توانست یک نرم افزار را با سرعتی بسیار بیشتر از خود ویندوز و به طور کامل حذف کنید و جایگاههای خالی را به همراه تنظیمات رجیستری به طور کامل از بین ببرید.

نرم افزار بسیار کاربردی WindowsCare Uninstall Gold همانطور که از نامش پیداست یک نرم افزار کاربردی برای حذف کامل برنامه های نصب شده روی سیستم می باشد.
با این نرم افزار به راحتی خواهید توانست یک نرم افزار را با سرعتی بسیار بیشتر از خود ویندوز و به طور کامل حذف کنید و جایگاههای خالی را به همراه تنظیمات رجیستری به طور کامل از بین ببرید.
]]>
دانلود WS Watermark Software_3.7 2010-08-04T13:47:22+01:00 2010-08-04T13:47:22+01:00 tag:http://bistdl.mihanblog.com/post/60 mohammad sh با این نرم افزار شما قادر خواهید بود در عرض چندین ثانیه یا دقیقه (به تعداد تصاویری که دارید) بر روی عکس های خود به طور هم زمان و به صورت هوشمند آرم گذاری کنید.منظور از هوشمند این است که این نرم افزار با تشخیص رنگ صفحه ، آرم شما را به رنگی که نمایان تر به نظر برسد ایجاد خواهد کرد.این نرم افزار قابلیت های بسیار فراوانی دارد که از این جمله می توان به قابلیت تنظیم شفافیت آرم بر روی تصاویر ، امکان اضافه کردن متن یا عکس به عنوان آرم ، سرعت بسیار بالا و ... اشاره کرد.

با این نرم افزار شما قادر خواهید بود در عرض چندین ثانیه یا دقیقه (به تعداد تصاویری که دارید) بر روی عکس های خود به طور هم زمان و به صورت هوشمند آرم گذاری کنید.
منظور از هوشمند این است که این نرم افزار با تشخیص رنگ صفحه ، آرم شما را به رنگی که نمایان تر به نظر برسد ایجاد خواهد کرد.
این نرم افزار قابلیت های بسیار فراوانی دارد که از این جمله می توان به قابلیت تنظیم شفافیت آرم بر روی تصاویر ، امکان اضافه کردن متن یا عکس به عنوان آرم ، سرعت بسیار بالا و ... اشاره کرد.
]]>